Kudret Narı Fiyatı Nedir ? Zeytinyağlı Ballı Kudret Narı Ürün Fiyatını Etkileyen Faktörler Ne Kadar?

Kudret Narı yakın zamanda Türkiye pazarında yerini edinmiş bir meyvedir. Üretimi ve yetiştirmesiyle birlikte 2015 te başladığımız bu yolculuğumuzu 2021 de de devam ettirmekteyiz.


Türkiye ekonomisi ve enflasyonu ile her ürünün fiyatını değiştiğini hep birlikte şahit olmaktayız. Kudret narının piyasasını ve kaliteli ürün üretebilmenin sorumluluğunu her üretici gibi bizde taşıyoruz.

Kudret narının fiyatını etkileyen faktörlerin listesine hep birlikte göz atalım isterseniz.

  1. Kudret Narı Meyvesi Üretim Maliyeti: Kendi tarla ve tesislerimizde yetiştirdiğimiz kudret narının ekimini ve üreticiliğini yapsak bile tarlamızın ve üretim toplatma bakım gibi giderlerin gün geçtikçe yükseldiğini görüyoruz. Bu yüzden üretim maliyetinde artışlar meydana geliyor.
  2. Kudret Narının İşlenmesi ve Bekletilmesi: Bahçe veya tesislerimizden toplanan ürünler el emeği ile işlendiği bir üretim hanemize geliyor. Meyve olarak çok çabuk bozulabilen kudret narı işlenmesi için çok kısa bir süre tanıyarak bizim iş gücümüzün tamamını kullandırıyor.
  3. Sızma Zeytinyağı Maliyeti: Kudret narını sadece kaliteli soğuk sıkım sızma zeytinyağı ile birleştirdiğimiz için zeytinyağındaki fiyat artışı doğrudan bizim üretimimizde rol oynamaktadır.
  4. Cam kavanoz ve Paketleme Maliyeti: Türkiye'nin her gün pahalılaşan ekonomisinde cam kavanozun fiyatı gün geçtikçe artıyor camı işlemenin ve hammaddenin pahalılaşmasının büyük bir etkisi olduğunu düşünüyoruz. Kudret narı sadece cam kavanoza girmiyor sizlere gönderirken kargoda zarar görmemesini sağlamak için her bir cam kavanozu köpük kutuların içine koyuyoruz.
  5. Şehirler Arası Kargo Maliyetleri: Kargo fiyatları kargo teslimatı ve taşıması konusunda kargo şirketlerinin biz satıcılara sunduğu bir anlaşmadır. Kargo fiyatları her yıl zam yapılarak artan bir sisteme sahiptir. Kargo fiyatlarının pahalı olması ürün fiyatını direk olarak etkilemektedir. Bu yüzden çoklu ürün aldığınız zaman daha karlı olursunuz çünkü kargo fiyatını azaltacağızdır.

Kudret narı şuan ki Türkiye pazarında internet satışı başta olmak üzere, eczanelerde, bazı aktarlarda ve marketlerde satılmaktadır. Kudret narının fiyatı 300 ML fiyatı 40 Türk Lirası ila 120 Türk Lirası olarak değişmektedir.

Fiyatların arasındaki farkı göze alırken kavanozlar arasındaki farkı da düşünmeniz gerekmektedir. 300 ML içindeki Kudret narı oranı yüzde kaç ? Zeytinyağı oranı yüzde kaç ? Ürünün yapım şekli nasıl ? El yapımı mı fabrikasyon mu ? Ürün kaç ay bekletilmiş ?


Aşağıdaki YUVADAN Markası olan ürünlerimiz hakkında sorularımıza cevap verebilirseniz seviniriz.

Kudret narı fiyatı sizce pahalı mı ? Yoksa ürün içeriği ile fiyatını hakkettiğini düşünüyor musunuz ?


Umarım bu yazımızda size yardımcı olabildik. Sağlıklı günler dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.